Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo

  • Wi-Fi
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Σάο Πάολο με 1 υπνοδωμάτιο απέχει μόνο 6 λεπτά με τα πόδια από το Εμπορικό Κέντρο Cidade São Paulo και διαθέτει δωρεάν γυμναστήριο. Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν σε τζακούζι και σάουνα ή να επισκεφθούν το Μουσείο Τέχνης του Σάο Πάολο που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 350 μέτρων μακριά.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπιντές.

Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo προσφέρει κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Το Μουσείο Catavento απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Πολιτιστικό Κέντρο Banco do Brasil του Σάο Πάολο είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Trianon-Masp. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 3 χλμ. από το Parque do Ibirapuera. Μπορείτε να φτάσετε στο αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας σε 20 λεπτά οδικώς.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Σάο Πάολο
Ws01-105 - Pleno Conforto Flat Paulista
Τιμή μόνο για κινητά

Ws01-105 - Pleno Conforto Flat Paulista

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
0 μ από το κατάλυμα
Ws2508 - Flat Lindo | Vista P/ Paulista
Τιμή μόνο για κινητά

Ws2508 - Flat Lindo | Vista P/ Paulista

22 μ από το κατάλυμα
Flat Paulista
Τιμή μόνο για κινητά

Flat Paulista

229 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής

    Αναψυχή

    • Σάουνα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo;
      Το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo βρίσκεται κοντά σε Museum of Art of Sao Paulo Assis Chateaubriand.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo;
      Η τιμή κράτησης στο το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo θα είναι 36$.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Sao Paulo περιλαμβάνουν Seen São Paulo και Restaurante Spot και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ws02-2406 - Flat Wonderful View No Melhor Lugar De Σάο Πάολο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο